ARANACAK KELİMEYİ GİRİN

HAKKIMIZDA

Mimar Cam Balkon

  • CAM BALKON SİSTEMİ
  • CAM BALKON FİTİLİ
  • VİTRİN SİSTEMİ
  • MIKNATISLI CAM BALKON
 
Kuşadası Cam Balkon Cam Balkon malzemelerini kullanıma hazır olarak müşterilerimize ulaşmaktadır.
Müşteri memnuniyeti konusuna önem vermemiz bizi, cam balkon sektöründe hizmet seviyesini yeniden tanımlamakta öncü yapmıştır.
Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle birlikte yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.
Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.


Mimar Cam Balkon Olarak İlkelerimiz

İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir. İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz üretici bayilerini, çalışanlarını sürekli geliştirme sorumluluğumuzdur.
Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiririz.
Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyız İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız.
Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler. Geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.

Deniz UYSAL

Deniz UYSAL

İşletme Sahibi

Özgeçmiş hazırlanıyor...

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, 

• İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi, 

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, 

• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi

yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması 

• Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması 

• Tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerin azaltılması 

• Kirliliğin kaynağında önlenmesi 

• Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması

 yönünde faaliyetlerimizi Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe çevresel öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin  analiz edilerek minimize edilmesi 

• İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi 

• Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefini benimseyerek, gerekli önlemleri almak suretiyle verimliliğimizin artırılması  

yönünde faaliyetlerimizi Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

MİSYONUMUZ

Hizmet sunduğumuz müşteri kitlemizin, ihtiyaçlarını karşılamak üzere var olmuş olan işletmemizle, ilimizi bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Bu özel yükümlülüğümüzü, her geçen gün daha da benimseyip tarihsel ve öz görevimiz olarak üstlendiğimiz sektörümüzün, toplumdaki imajını arttırarak yükselmektir. Amacımız, Mimar Cam Balkon olarak piyasaya yönelik çalışma hızımızı daha spesifik ve çalışmalarımızı daha özgün ve daha özellikli hale getirmektir. Hedefimiz yer aldığımız sektörlerde tüm paydaşlarımızla entegre bir kuruluş olmaktır. 

VİZYONUMUZ

Yüksek kaliteli, müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek üretim yapan, müşterilerine katma değer yaratan, çalışan memnuniyetini en yüksekte tutmayı hedefleyen, verimliliği ön planda tutarak dinamik ve güvenilir bir kurum olmak.

DEĞERLER

Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görmek
Kaliteden ödün vermemek
Çalışanların gelişimini desteklemek
Tüm paydaşlarına katma değer sağlamak
Çevrenin korunmasına önem vermek

2992 defa okundu / 13.06.2014 / HAKKIMIZDA
YUKARI ÇIK